Топла Продажба Година Секси Темно V Деколте, Жените Т Кошула Долг Ракав Врвот Tees Жените Копчето Блузи Blusas Femininas Плус НИ Големина 4-18
Ново - 45 %

Топла Продажба Година Секси Темно V Деколте, Жените Т Кошула Долг Ракав Врвот Tees Жените Копчето Блузи Blusas Femininas

Залиха
DEN 690.72
DEN 380.00
Износот:


Материјал : 95%Polyetser+5%Spandex
Тип : Блуза
Боја : Бела, Црна, Вар, Роуз
Пакет Содржи : 1 Блуза
Ознака Големина S M L XL XXL 3 XL 4 XL 5 XL
НИ Големина
4
6
8
10
12
14
16
18
Велика БРИТАНИЈА Големина
8
10
12
14
16
18
20
22
Рамо
35 cm
( 13.8 ")
3 6 cm
( 14.2 ")
3 6 cm
( 14.2 ")
3 8 см
( 15 ")
39 см
( 15. 4 ")
4 0 cm
( 15.7 ")
4 1 cm
( 16.1 ")
4 3 cm
( 16.9 ")
Биста
80 см
( 31.5 ")
Cm 83
( 32.7 ")
85 cm
( 33.5 ")
9 0 cm
( 35.4 ")
95 см
( 37.4 ")
10 0 cm
( 39.4 ")
1 05 cm
( 41.3 ")
11 0 cm
( 43.3 ")
Должина На Ракав
60 cm
( 23.6 ")
60 cm
( 23.6 ")
61 см
( 24 ")
61 см
( 24 ")
62 cm
( 24.4 ")
62 cm
( 24.4 ")
63 см
( 24.8 ")
64 cm
( 24.8 ")
Должина
64 cm
( 25.2 ")
65 cm
( 25,6 ")
66 см
( 26 ")
67 cm
( 26.4 ")
68 cm
( 26.8 ")
69 см
( 27.2 ")
70 см
( 27.6 ")
71 cm
( 28 ")

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SKU253937
Стил:
Повик
Бренд Име:
ZANZEA
Материјал:
Spandex,Полиестер
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Боја Стил:
Природна Боја

Поврзани производи