Висок квалитет на 18 бои одберете коктел капи sinamay база со пердув цвет fascinator коса додатоци повод свадба капи

Висок квалитет на 18 бои одберете коктел капи sinamay база со пердув цвет fascinator коса додатоци повод свадба капи

Залиха
DEN 623.52
Износот:


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис
1) Детал на Овој објект е направен од висок квалитет на sinamay,пердув цвет
2 Useage Убаво fascintors за свадба капи,булчински коса додатоци,коктел капи,Партија капи,булчински капи,повод headwear,трка фризура совршен подарок.
3) Avaliable боја 17colors како боја шема
ние, исто така, може да се направи една fascinator мешавина боја,вие само ме остави порака на која боја ви се допаѓа кога цел,ние ќе се направи и брод за вас
Marron боја avaliable
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Fedoras
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LF615
Материјал:
Лен
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Големина:
Approx 25CM
avaliable боја:
18colors
is_customized:
Yes
Употреба:
свадба повод црква коктел шоу танц партија дерби трки
Сезоната:
Пролет, лето, есен и зима

Поврзани производи