Poodles 40x21cm Нови Целосна Област Нагласи Дијамант Везана Diy Дијамант Сликарство Комплет 3D Дијамант Крстот Бод Везови
Ново - 20 %

Poodles 40x21cm Нови Целосна Област Нагласи Дијамант Везана Diy Дијамант Сликарство Комплет 3D Дијамант Крстот Бод Везови

Залиха
DEN 768.00
DEN 614.00
Износот:

На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата.
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе хармоничен.
[Совети]
1. За проследување клиенти, Ние исто така може да го користите за Брза Испорака за вашиот превоз, обично во рок од 30 дена може да се служи. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Превоз : Нашите производи се од Кина. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка). Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Дијаманти да остане леплива заболување на стегање. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. По-продажбата на услугата : . Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. не квалитет проблем).

Декларираните карактеристики

Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45
Големина:
40x21cm

Поврзани производи