Мажите Бејзбол Капа Жените Snapback Капи Casquette Капи За Мажи Обични Празни Коските Цврсти Gorras Planas Безбол Капи Обичен Солидна 2018
Ново - 44 %

Мажите Бејзбол Капа Жените Snapback Капи Casquette Капи За Мажи Обични Празни Коските Цврсти Gorras Planas Безбол Капи Обичен

Залиха
DEN 431.52
DEN 241.00
Износот:


Мажите Бејзбол Капа Жените Snapback Капи Casquette Капи За Мажи Обични Празни Коска Очила Gorras Planas Безбол Капи Обичен Солидна 2018
100% Сосема нов висок квалитет
Материјал : памук Шапка околу : 54-60cm,(Прилагодливи),погодни за повеќето луѓе Шапка Гребенот : за 7 CM / 2.75 инчи, (Грешка за 1-2 CM) Шапка Длабочина : за 11 CM / 4.33 инч.(Грешка за 1-2 CM) сезона : пролет, лето, есен, зима
Пол : Унисекс, жените капа, мажите капа
Стил : Случајни ,Мода
Бои : црна , морнарско , вино црвена, портокалова, црвена,темно сива, светло сива, црвена, розова , беж, темно сина,светло сина,
жолта, кафе
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, ви Благодариме!
За Нас :

Плаќање :
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес кој се заснова на ЗАЧУВАМ; Банкарски Трансфер; Western Union; Сите други метод кој овозможува Aliexpress
За Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод во рамките на 5days по исплата потврда (освен Одмор)
Предмети се испраќаат од Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 40 работни дена.
2.Други експрес сервис може да бидат обезбедени, исто така, клиентот плаќа. Експрес цена прикажани може да не бидат во право, контактирајте со нас за да ја проверите. (UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ, EMS, ARAMEX, итн.)
За Повратни Информации :
1.Ако сте задоволни со трансакцијата,ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Ви благодариме за вашето разбирање & соработка однапред.
2.Ве молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми во време.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Безбол Капи
Шаблон Тип:
Цврста
Рака Тип:
прилагодлив
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
капа, snapback, безбол капи
Шапка Големина:
една големина
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
AETRUE
боја:
црна , морнарско , црвено вино, кафе, портокалова, темно сива, црвена, беж
Usage8:
Бренд, Познат, Нова, голф
Сезоната:
пролетта, летото ,Зимата капа, лето стил, есен
Usage3 :
Gorro ,gorras, snapback, секојдневен, мода
Материјал:
памук ,полиестер
Стил:
лето капа, празно, обичен
ip камери 1080p wifi:
бејзбол капа, коска masculino,casquette
Usage2:
casquette капа, коска, хип хоп,отворено спорт
usage5:
капи за мажите, капи за мажите,капи за жени
Пол :
Унисекс, жените шапка, мажи шапка,капа мажи

Поврзани производи