100set/многу #18 Бесплатен Превозот Алуминиумски Круг Ткаенина Покриена Крпа Копчето + Една Алатка Метален Накит Додатоци for1.05cm/10.5 mm

100set/многу 18 Бесплатен Превозот Алуминиумски Круг Ткаенина Покриена Крпа Копчето + Една Алатка Метален Накит Додатоци for1.05cm/10.5

Залиха
DEN 647.52
Износот:


Количина : ако купите една многу,ќе добиете 100pcs #18 леб форма покрие копчиња+100pcs #18 алуминиумски врати bottoms+еден #18 леб копчето на алатката
Материјал : Алуминиум
Маска Дијаметар : 1.05 cm
Bottoms Дијаметар : 0.9 cm
Големина како слика. Прирачник за мерење, постои грешка од ± 1mm
Состојба : нова
Објектот е Дното се Еколошки материјали производство, па ќе има некои валкани, Но не влијае на користењето на
можете да користите : Покрие Bottoms се толку разновиден и може да се користи за да се направи косата клипови.Палец tacks/притисни игли,перница Копчето ,боби игли,старо-резервации и така натаму.
Работа во DIY
Answer : ___________________________ Note :
Од дното е помал од врвот,мора да го користите копчето со нашите копчето алатка за правење/машина.
Но, оваа точка не ја вклучите машината.
ако ви треба машината може да се провери од нашата продавница
Нашата продавница, исто така, се продава одделно Копчето Алатка и Копчето Машина
Добредојдовте на големо

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Метал Тип:
Алуминиум
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Стил:
Месо тело
Декорација:
Никој
Техника:
Опфатени
Број На Модел На:
D0011-A-A-A-18

Поврзани производи