DoreenBeads Кокос Школка Spacer Монистра Неправилни Црни За 9mmx 7mm,Дупка:Околу 1mm,40cm долги,2 Насоки(Околу 112 Компјутери/Влакно)
Ново - 45 %

DoreenBeads Кокос Школка Spacer Монистра Неправилни Црни За 9mmx 7mm,Дупка:Околу 1mm,40cm долги,2 Насоки(Околу 112 Компјутери/Влакно)

Залиха
DEN 248.64
DEN 137.00
Износот:

Кокос Школка Spacer Монистра Неправилни Црни За 9mmx 7mm,Дупка : Околу 1mm,40cm долги,2 Насоки(Околу 112 Компјутери/Насоки) Материјал Кокос Школка Големина Приближно : 9mm x7mm( 3/8" x 2/8") - 7mm x6mm( 2/8" x 2/8")
Дупка големина : 1mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја Црна Количина ќе добие 2 на оваа точка на листа цена Дел Не. B65383 Забелешка.
Doreen Beads Ѓердан Продавница
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
За нас
Нашата компанија основана во 2006 година.Во моментов,постојат повеќе од 400 вработени во нашата компанија.Во областа на накит ние сме професионална снабдувач со изобилството на производи,plenteous merchandize ресурси и зрели дистрибуција на канали.Добро објекти и услуги ќе донесе до вас.
Пакување детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
За превозот
Повратни информации & По продажба на услуги
1.Ако сте задоволни со нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
2.Ве молиме кажете ни ако има било каков проблем во вашата торба и ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Ве молиме не остави негативни повратни информации.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
B65383
Материјал:
Дрво
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
38.6 g
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
DoreenBeads

Поврзани производи