Фабриката за директна продажба NI батерија 18650 батеријата чиста Никел никел позлатен челик никел позлатен челик никел 2mm широк-бенд врска

Фабриката за директна продажба NI батерија 18650 батеријата чиста Никел никел позлатен челик никел позлатен челик никел 2mm

Залиха
DEN 120.00
Износот:

Стандардна цена за пакување од 100 грама,
100 G од продажба на овој производ, означена цена на 100 G цена Контакт со сервисот за промена на трошоците за превозот по бебе, ви благодариме Бренд : yuxing Батеријата Никел/никел/врска парче Големина : 0.1 mm ширина 2mm Големина : 0.1 MM*2 MM Пакет : 100 G /Торба : околу 400 Главната употреба : батерија поврзана, води, производи што се користат главно во никел-водород батерии, литиум батерии, повлечи, алат, комбинација на батерии, батерија, батерии, како и инструменти, телекомуникациски, вакуум, светилки и други специјализирани индустрии.

Декларираните карактеристики

боја:
2 mm ширина никел, 3 mm ширина никел, 4 mm ширина никел, 5 mm ширина на никел, 6 mm ширина никел, 8 mm ширина никел, 10 mm ширина никел
Бренд Име:
ZUCZUG
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Поврзани производи