MISNIKI 2018 Лето Мода Тренерки Мажите Постави Кратко Sleeve Casaul Тенок Одговара Спортски Одговараат Мажи Masculino (Азија Големина)
Ново - 20 %

MISNIKI 2018 Лето Мода Тренерки Мажите Постави Кратко Sleeve Casaul Тенок Одговара Спортски Одговараат Мажи Masculino (Азија

Залиха
DEN 1068.00
DEN 854.00
Износот:


Азија Големина на Градите Рамо Ширина Половината( Еластични ) Хип S 100 cm 38 cm - 94 см М 104 cm 39.5 см - 98 см L 108 см 41 см - 102 cm XL 112 cm 42.5 см - 106 см 2 XL 116 см 44 см - 110 см 3 XL 120 cm 45.5 см - 114 см Топло Потсетување : 1. Азија големина е помала од ЕУ/САД големина, ние ви препорачуваме да одберете 2 size поголеми !!! 2. Како што се мери од страна на страна,1-3 cm разлика е дозволено (1cm=0.39 инчи) 3. Различни компјутерски екран може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика. 4. Нормално ние ќе го организира вашата нарачка во рок од 3 дена по уплатата 5. Ако ви се исполнат никакви проблеми,ве молиме обидете се да контактирате со нас,ние сме мило да ви помогне да се справи било каков проблем Heightt/Тежина од 50 KG 55 60 KG KG KG 65 70 75 KG KG 80 85 КГ КГ ЗА 90 КГ 95 КГ од 100 КГ 160 CM S M M L XL 2 XL 2 XL 3 XL - 165 CM S M M L XL 2 XL 2 XL 3 XL - 170 CM S M M L XL 2 XL 2 XL 3 XL - 175 CM - M L L XL 2 XL 2 XL 3 XL - 180 CM - - - - - 2 XL 2 XL 3 XL - 185 CM - - - - - - - 3 XL -
Внимание : внатре т маица не е вклучен !!!

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Бренд Име:
MISNIKI
Декорација:
Џебови
Јака:
Мандарински Јака
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Памук Мешавини
Стил:
Повик
боја:
бела,црна,светло сива,морнарица
Големина:
Asian Size(M,L,XL,2XL,3XL)
Сезоната:
Лето
внимание:
Т маица не е вклучен !!!

Поврзани производи