10pcs бесплатен превозот KBL610 Мост Rectifiers 1000V 6A нови оригинални

10pcs бесплатен превозот KBL610 Мост Rectifiers 1000V 6A нови оригинални

Залиха
DEN 127.68
Износот:


14950 електронска компонента комплет пакетот

Декларираните карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
KBL610
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IGMOPNRQ
Примена:
pcb
Пакет:
Стандард

Поврзани производи