2017 Секси Чипка Завој Biquini Костим За Капење Со Висок Намали Костим За Капење, Плус Големина Бански Жените Бразилецот Им Помогнам На Бикини За Големи Биста
Ново - 20 %

2017 Секси Чипка Завој Biquini Костим За Капење Со Висок Намали Костим За Капење, Плус Големина Бански Жените Бразилецот Им

Залиха
DEN 732.96
DEN 587.00
Износот:


НИЕ ПРИФАЌАМЕ ПАД НА ПРЕВОЗОТ . КЛИКНЕТЕ НА ЛИНКОВИТЕ ЗА ДА СЕ ДОБИЕ СЛИКА БЕЗ КОРИСТЕЊЕ НА ЛОГОТО :
♥ Флорални крпа се сече во случајно, па ние може да ви го гарантира секој еден сет печатење е иста. ♥ Нашите бански костуми perfect големина се следниве Кинески стандардна големина, ве молиме погледнете нашите големина на табелата во опис за да го изберете вашиот соодветна големина или можете да се консултирате со нашата услуга.
PLAVKY 2017 Секси Чипка Здружени Biquini Пливаат Костим за Капење со Висок Намали Костим за капење, Плус Големина Бански Жените Бразилецот им Помогнам на Бикини
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјали : Најлон + Spandex

ГОЛЕМИНА
БИСТА
Underbust
Одговара На Половината
ПРВЕНСТВО
Станот Мерка 1 Рамни Мерка 2
ХИП
S
30"-32"
76-82 CM
26"-28"
66-70 CM
24"-26"
62-66 CM
AB
33 CM
31 CM
78-90 CM
М
31"-35"
80-90 CM
28"-30" 70-74 CM
26"-28"
66-70 CM
AB
35 CM
33 CM
90-95 CM
L
35"-38"
90-96 CM 30"-31"
74-78 CM
28"-30"
70-74 CM
П.Н.Е. 37 CM
35 CM
95-100 CM XL 38"-41" 96-102 CM 31"-33" 78-82 CM 30"-31" 74-78 CM CD 39 CM 37 CM 100-105 CM
ПРИЈАТЕЛСКИ ПОТСЕТНИК
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инч,1 чи = 33.3333333 cm
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување
Ако не знаете како да се избере големината,можете да оставите порака за вашата половината и градите мерење .Ние ќе ја испрати вистинската големина на вас по цел сместени


Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината
Број На Модел На:
PF478&Завој Бикини&Бикини За Големи Биста&Шупливи Надвор Бикини
Шаблон Тип:
Шарени,Флорални,Печати,Геометриски,Plaid
Материјал:
Најлон,Spandex
Поддршка Тип:
жица за слободни
Бренд Име:
PLAVKY
Тропски Beachwear Функција:
Африкански Бикини&Ананас Бикини&Исече Бикини&Strappy Бикини

Поврзани производи