Dainashi 925 фунта сребрен накит затворач 8-9 мм бела розова боја се виолетови природен бисер шарм нараквици 18cm бисер накит нараквици
Ново - 69 %

Dainashi 925 фунта сребрен накит затворач 8-9 мм бела розова боја се виолетови природен бисер шарм нараквици 18cm бисер накит

Залиха
DEN 1910.40
DEN 592.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Dainashi
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Големина На Бисер:
8-9mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
cpslmbz004
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Бисер Форма:
Semiround
Certificate Type:
CNAS
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бисер Вид:
слатководни бисер
Бисер Форма:
Semiround бисер
бисер големина:
8-9 мм бисер
Сребро.:
925 Sterling silver
Должина:
18cm
Број На Модел На:
cpslmbz004
Пакување:
OPP Вреќа Со Подарок Кутија
боја:
Бела,Розова,Виолетова
бисер површина:
чистење
погоден:
девојка,девојки,жени,жена,женски

Поврзани производи