Трговија на големо 6 8 10 12mm Црна Дамка Тибетански Мистична Стариот Agata Око лабава камен накит Монистра Природни agata монистра STMB02
Ново - 30 %

Трговија на големо 6 8 10 12mm Црна Дамка Тибетански Мистична Стариот Agata Око лабава камен накит Монистра Природни agata монистра

Залиха
DEN 287.52
DEN 201.00
Износот:


Samandbeads Накит Ко ; Ltd
Материјал :
Црна Дамка Тибетански Мистична Стариот Ахат Око Монистра
Големина на :
Монистра : 6mm/8мм/10мм/12mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Црна
Количина :
30pcs - 63pcs како Минимум за
Дел Бр.
STMB02
Бренд
Samand Beads
Трговија на големо 6 8 10 12mm Црна Дамка Тибетански Мистична Стариот Ахат Око лабава камен накит Монистра Природни скапоцен камен ахат монистра STMB02
Големина : 6mm/8мм/10мм/12mm сите instock : )
Големина(Дијаметар на секое лежиште) : 6mm 8мм 10мм 12mm за вашиот избор
Должина : 15 инчи/влакно
4mm : 95beads/влакно
6mm : 63beads/влакно
8мм : 48beads/влакно
10мм : 38beads/влакно
12mm : 30beads/влакно
14mm : 23beads/влакно
Сите бои погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 30-63pcs како еден многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди цел/по плаќање

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
STMB02
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
МЕСЕЧИНАТА МОНИСТРА
боја:
Црна
објектот се опише:
Црна Дамка Тибетански Мистична Стариот Ахат Око Монистра
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6 8 10 12mm

Поврзани производи