Вистински Нови Оригинални Home Копчето Врска Flex Кабел за се Поврзете со Плоча за iPhone 6 4.7 Замена Дел
Ново - 6 %

Вистински Нови Оригинални Home Копчето Врска Flex Кабел за се Поврзете со Плоча за iPhone 6 4.7 Замена Дел

Залиха
DEN 240.00
DEN 226.00
Износот:


Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за iPhone 6 4.7
Бренд Име:
IPARTSFIXFIX

Поврзани производи