2 парчиња Трендовски 6 8мм Природни Volcan Камен Мушка Неколку Белегзии За Жени Мажи Љубители Лава Beaded Плетенка Рака String Алка Еластичен
Ново - 15 %

2 парчиња Трендовски 6 8мм Природни Volcan Камен Мушка Неколку Белегзии За Жени Мажи Љубители Лава Beaded Плетенка Рака String

Залиха
DEN 179.04
DEN 152.00
Износот:

Овие трошоци се на купувачот одговорност.
7-15
Русија
30-50
30-50
7-20
Бразил
30-50
30-50
7-20
ЕУР
30-50
30-50
7-15
Други
30-50
30-50
7-15
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.0393 инчен=1mm
Answer : ___________________________ NOTE : производ на сликата можеби поголеми од реалните еден,
Ве молиме проверете ја големината пред наддавање !!!
Добредојдовте на нашата продавница
Со цел да се направи да се има среќен шопинг патување во нашата продавница и да се избегне било непријатни по продажба прашања, ве молиме љубезно ве молиме да потрае неколку минути за да го прочитате некои шопинг совети. Вие сте добредојдени да не контактирате преку порака или e-mail!
-Ние брод во светот
-Да осигура дека нашите бродови во 2-3 работни дена
Земја
>10usd
>100usd
Видови
Дена
Видови
Дена
Видови
Дена
Следење на информации
Само Кина
Сите
Сите
САД
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
30-50
Кина Пост Воздух Пошта; Epacket;
30-50
EMS;
DHL;
Fed Ex;
Итн.
- Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.
А : Зошто тој работи толку долго време на испорака. - Ако имате било пребарување или незадоволство, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис преку Aliexpress Центарот за Пораки само. - Ние, исто така, работа во празник. - Нашите работно време : од понеделник до сабота од 8 : 30 часот до 18 : 30 часот. Што треба да направам?
Б : ве Молиме контактирајте со нас во секое време пред да се отвори расправа, или негативен фидбек.
- Ако можете да контактирате со нас преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа
Повратни информации
- Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да го оценувате на НСД (Детални Продавачот Рејтинг) на трансакцијата на Aliexpress со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YEYULIN
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Број На Модел На:
PZ170923110
Пол:
љубителите'
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Никој

Поврзани производи