4 бои 20mm x5yard Медиум Тешка тежина памук webbing 0.78 памук лента посебно во торба појас DIY декоративни бесплатен превозот

4 бои 20mm x5yard Медиум Тешка тежина памук webbing 0.78 памук лента посебно во торба појас DIY декоративни бесплатен превозот

Залиха
DEN 527.52
Износот:


Производ : Медиум тешка тежина памук webbing Ширина : 20mm(0.78 инчи)
Дебелина : Околу 1.8 mm Боја : бела,црна,кафе,црвено. Должина : 5yard. Употреба : Овој памук webbing е посебен во ремени, куче јаки, ремени за purses, багаж и дури и ранци,итн. *** Други памук webbing, исто така, достапни, на повеќе ве молиме кликнете на Користење на Пример : ПОСВЕТЕНОСТ >>
- Испораката ќе биде направено во 4 дена.
- Ако постои нешто незадоволни или некои проблеми по што ги примате, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Ние ќе се реши тоа во прв пат.
Го замени,поправка или враќање во 7 работни дена.
ВРАЌАЊЕ >>
- Ние го прифаќаме производ-врати без било каква причина, Ако производот е добар уште што не е
се користи во 7 дена откако ќе ги примите. Додека курир полнење треба да бидат платени од ваша страна.
Ние ќе се справиме со ова враќање во 5 работни дена по примање на враќање на производи.
- Ако производот е скршен среќа на патот, љубезно ве молиме да ни кажете веднаш, ние ќе се обиде да се поправи,
замена или враќање во 7 работни дена.
ПОВРАТНИ информации >>
Доколку сте задоволни со нашата служба, тоа е вид на вас да оставите позитивен фидбек со
5 ѕвезди. ние ќе бидеме толку благодарен за вашиот вид соработка.
- Ако постои нешто што ние не не е доволно, подобро да контактирате со нас за прв пат пред
оставете neutual или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да им даде добро решение.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
- Albab trademanager : cn118682414
За Пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. и во 48 дена во weenkend.

Декларираните карактеристики

боја:
ЦРНА, БЕЛА, КАФЕ, ЦРВЕНО
Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Материјал:
100% Памук
Техника:
Обложени
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Ширина:
20mm
боја:
кафе,црвена,црна,бела
Должина:
5yard

Поврзани производи