13 Компјутери/Set Мото Велосипед Синџир Прекинувач Splitter Линк Riveter Универзален Сет Возбудлив Алатка
Ново - 15 %

13 Компјутери/Set Мото Велосипед Синџир Прекинувач Splitter Линк Riveter Универзален Сет Возбудлив Алатка

Залиха
DEN 1372.80
DEN 1167.00
Износот:


Карактеристики :
Мото Велосипед Синџир Прекинувач Splitter Линк Riveter Универзален Сет Возбудлив Алатка
Прекинувач Разделување/Прекинувач И Возбудлив Алатка За Полнење
Погоден за сите мотоцикл / cam синџири итн..
Вклучува потребните алатки за да се подели и занитвам 428, 430, 520, 525 и 530 синџири
За Кршење и се Приклучи на повеќето Вози Синџир од 35 до 630
Иглички 2.2 mm. 2.9 mm. 3.8 mm
Pin Водичи 2.2 mm Горниот / 2.2 mm Понизок и Riveter Pin
Наковалната 3мм и 6mm
Пролет Притиснете Плоча
Рачка На Менувачот
Синџир Притиснете
Спецификации :
Материјал : хром vanadium челик
Боја : Црвена&Црна
Тип : Синџири & Sprockets
Под-Тип : Се Вози Синџир
Пакет Се Вклучени :
1 Сет на Возбудлив Алатка за Полнење
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
Почитувани купувачи, можете да ги пратите вашата нарачка овде :
ИЛИ

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Mofaner
Број На Модел На:
745747
Материјал:
Хром vanadium челик
боја:
Црвено&црна
Под-тип:
синџир диск
Тип:
Синџири & Sprockets
Должина:
13.5 cm
Ширина:
8.5 cm

Поврзани производи