Летање-Слон 6mm 8мм 10мм Месинг вода брадавица splitter За Компјутер Вода за Ладење , 4 начин пагоди заеднички вода цевка Конектор
Ново - 6 %

Летање-Слон 6mm 8мм 10мм Месинг вода брадавица splitter За Компјутер Вода за Ладење , 4 начин пагоди заеднички вода цевка Конектор

Залиха
DEN 76.80
DEN 72.00
Износот:


Детали За Производот
Спецификации
Име : 4 начин пагоди заеднички
Материјал : Месинг
Outter Дијаметар : 6mm / 8мм / 10мм / 12mm
Се користи за : Внатрешниот Пречник од 6mm / 8мм / 10мм цевка
Боја : Месинг боја
Инструкции : производот спецификација се однесува на пагоди надворешниот дијаметар
Превозот листа
1 X Пагоди

Декларираните карактеристики

Сечилото Боја:
OD 6MM, OD 8ММ, OD 10ММ, OD 12MM
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Универзална
Бренд Име:
Летање Слон
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Heatsink Материјал:
Бакар
Пакет:
No
Тип:
вода за ладење
Објектот:
4 начин Пагоди Заеднички
Материјал:
Дувачкиот
боја:
Дувачкиот Боја
Outter дијаметар:
6mm / 8мм / 10мм / 12mm
Фан Големина:
12 cm

Поврзани производи