Нови cpu вентилатор за IBM THINKPAD X220 X220I X230 лаптоп avc bata0507r5u dc 5 v 0.45 a-008 23.10678.001 04w6923

Нови cpu вентилатор за IBM THINKPAD X220 X220I X230 лаптоп avc bata0507r5u dc 5 v 0.45 a-008 23.10678.001 04w6923

Залиха
DEN 528.00
Износот:


СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам.
Превозот :
1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS.
2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от.
3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

Декларираните карактеристики

Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
за IBM THINKPAD X220 X220I X230 BATA0507R5U
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор

Поврзани производи