година популарни платно торба градите торба Патување Секојдневен Градите Платно Машки Мала Торба Гроздобер жените Кеси
Ново - 40 %

година популарни платно торба градите торба Патување Секојдневен Градите Платно Машки Мала Торба Гроздобер жените Кеси

Залиха
DEN 897.12
DEN 538.00
Износот:


Добредојде !
Топла Производ
Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
Пријателски Потсетување :
Имајте на ум 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен
Забелешка 2 : Бидејќи мерење метод е различна, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети
Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings
Превозот Услови : стандардна Услуга е Кина пост воздухопловната. Ние обично брод објект во рок од 3-5 дена по плаќање 24 часа потврда. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Декорација:
Празен Од,Батон,Возбудува,Appliques,Писмо,Цвеќиња,Занитвам,Ruched,Синџири
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Број На Модел На:
Ранец wy008
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Шаблон Тип:
Маскирна
Ранци Тип:
Softback
Надворешноста:
Солидна Торба
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Техника:
Жакард
Бренд Име:
Tanluhu
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Тип:
ранец Една торба чанта
Стил:
Мода движење
За да го носат делови:
Мекото
Материјал:
Висока густина водоотпорен најлон
Се применуваат за родова:
Неутрален/машки женски
Бројот на ремени:
Еден
Капацитет:
Под 20 l
Торба Форма:
Триаголен
Шема:
Геометриски модели
боја:
Виолетова, зелена, црна, меи црвена, небо сина, портокалова

Поврзани производи