черепот маска balaclava лицето маска зимски капи за жени мажи плетени капа вратот потоплите Капи Зимски Капи За Мажи Жени Beanie Крзно Топло
Ново - 20 %

черепот маска balaclava лицето маска зимски капи за жени мажи плетени капа вратот потоплите Капи Зимски Капи За Мажи Жени Beanie

Залиха
DEN 393.60
DEN 315.00
Износот:


【Име на производ】 o Zyc
【Производ во боја】6 бои
【Производи Атрибути】 55 -59 cm шапка жив нето тежина 200g
【карактеристики на производот】 Заштита на уво дизајн повеќе топло
Двоен слој плус сомот задебелување
Мода и благодат на Сите натпревар серија Прв избор за Задржи топло
Answer : ___________________________ Note : компјутерски монитори и други фактори може да предизвика разлика бои, ве молиме целосно да видите слика, текст опис за да се утврди

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Бренд Име:
oZyc
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
капи за жени мажи
Материјал:
Акрилик,Памук,Волна
Стил:
Повик
Големина:
55-59cm
Применливи Сезона:
есен, зима
Стил:
мода обичните knithat

Поврзани производи