20pcs 3W Сина 465-470NM Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Emitter диоди 700mA 3.2-3.6 v led
Ново - 5 %

20pcs 3W Сина 465-470NM Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Emitter диоди 700mA 3.2-3.6 v led

Залиха
DEN 95.52
DEN 91.00
Износот:


Спецификации :
Количина : 20pcs
Се Емитуваат Боја : Сина
Моќност : 3 W
Бранова должина : 465nm ~ 470nm
DC Напред Напон (VF) : DC3.2 V~ 3.6 V
DC Напред Тековната (АКО) : Typ 700m A
Агол На Гледање : 120 Степени
Интензитетот Прозрачна (Iv) : 60-70 LM
Пакет Се Вклучени :
20 PCS 3 W Сини LED Emitter 465-470 NM

Декларираните карактеристики

Wattage:
1W, 3W
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
LED

Поврзани производи