Бесплатен превозот -2015 Нови Случајни 50pcs Мешани Christmasday Круг Божиќ Кабината Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking 20mm J1470
Ново - 16 %

Бесплатен превозот -2015 Нови Случајни 50pcs Мешани Christmasday Круг Божиќ Кабината Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking 20mm

Залиха
DEN 199.20
DEN 168.00
Износот:


Материјал :
Дрво
Големина на :
Прибл : 20mm Дупка големина : 2mm Дебелина : 3мм( 1/8") конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
По Случаен Избор
Количина :
Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка
Овие предмети се меша по случаен избор,па боја на Копчињата сте го добиле можат да бидат не баш исто како слика шоу.
Бесплатен превозот -100pcs Мешани 2 Дупки шема цртани филмови Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking D2267 US$ 5.41 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот -Бесплатен Превозот 150pcs Мешани 2 Дупки шема цртани филмови Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking M01385 US$ 5.95 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот -100 Pcs Случаен Мешани Dragonfly Дрво за Шиење Копчиња 2 Дупки Шема Scrapbooking 20x25mm D2024 US$ 4.97 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот -60pcs Мешани 2 Дупки Шема Цртан филм Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking D2316 US$ 4.95 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот -100pcs Мешани 2 Дупки Животни Шема Цртани филмови Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking D2619 US$ 5.88 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот -80pcs Мешани 2 Дупки Шема Цртан филм Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking D2470 US$ 5.73 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот -Бесплатен Превозот 100pcs Мешани Цвеќиња 2 Дупки Шема Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking 20mm D2347 US$ 4.45 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот -100 PCs Круг Случаен Мешани Убави Автомобили 2 Дупки Дрво Сликарство Шиење Копчиња Scrapbooking 25x17mm,D2395 US$ 4.85 /многу
парчиња / многу
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 15-60 Бизнис Денови на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. EMS 5-10 работни Дена Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
J1470

Поврзани производи