DIY Убава 4MM Жица Завиткан Beaded Синџири Rosary синџир Црвена боја фацетирани Кристал монистра изработка на накит
Ново - 9 %

DIY Убава 4MM Жица Завиткан Beaded Синџири Rosary синџир Црвена боја фацетирани Кристал монистра изработка на накит

Залиха
DEN 700.32
DEN 637.00
Износот:


Добредојдовте на Нашиот Магазин
1
S ize
4mm
2 Дупка / 3
Един dition
1mm=0.03939 инчен или 1inch=25.4 mm
4
Мат erial Метал,Кристал
5
Полковникот или
Како што е прикажано во figuratede
6
Сад моб
Катира/Партија/Подарок да frined
7
Ши стр пинг време
15-25days ( Слободен CPAM); Слободни DHL/EMS за Цел повеќе од 150$!
8
Pla ce на потекло
Произведено Во Кина

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Нови
Објектот Тежина:
0.3g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Дијаметар:
4mm

Поврзани производи