НОВИ 10 Компјутери 2 Позиции Притисни во Џек Пролет Оптоварување Аудио Звучници Терминали Конектор H15
Ново - 7 %

НОВИ 10 Компјутери 2 Позиции Притисни во Џек Пролет Оптоварување Аудио Звучници Терминали Конектор H15

Залиха
DEN 72.96
DEN 68.00
Износот:


Карактеристики :
2 Игли Терминали, 1 Црвена, Црна 1, 2 Позиции, Пролет Оптоварување Дизајн, Притисни Тип, Говорникот Терминал.
Пролетта-натоварени терминали обезбеди цврста врска и да се направи жица hookups многу лесно.
Дизајниран за вашиот сопствен јазик или на говорникот надградби за кабелот за поврзување.
Спецификации :
Напојување : AC 50 V 3А
Вкупната Големина(Не Вклучуваат Pin) : 40x20mm
Монтирани Дупка со Дијаметар : 3.5 mm/ 0.1"
Монтирани Дупка Центар Растојание : 35mm/ 1.4"
Количина : 10 Компјутери
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
10 Компјутери x 2 Позиции Конектор Терминал

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
1A60193

Поврзани производи