4 Парчиња A13 Комплет Адаптер PL259 SO239 да SMA Машки Женски АНТЕНСКИ Приклучок за Тест Конвертор L15
Ново - 18 %

4 Парчиња A13 Комплет Адаптер PL259 SO239 да SMA Машки Женски АНТЕНСКИ Приклучок за Тест Конвертор L15

Залиха
DEN 277.44
DEN 228.00
Износот:

Спецификации : Тип : Конвертор/Адаптер Тело Материјал : Месинг Изолатори : PTFE Отпорност : 50Ω Завртка Тема Тип : англиски Големина : 28x10mm 28x10mm 31x20mm 31x20mm Количина : 4 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x PL259 да SMA машки директно адаптер 1 x PL259 да SMA женски права адаптер 1 x SO239 да SMA женски права адаптер 1 x SO239 да SMA машки директно адаптер

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
1A30277
Бренд Име:
YAM

Поврзани производи