Канцелариски симпатична виножито шарени лепливи белешки бонбони боја мемо подлога од хартија налепница белешки по тоа notepad порака објавите одбележувач

Канцелариски симпатична виножито шарени лепливи белешки бонбони боја мемо подлога од хартија налепница белешки по тоа notepad

Залиха
DEN 71.52
Износот:

детали за производот Материјал : Хартија Страница : за 100sheets/1pcs Пакет : OPP

Декларираните карактеристики

боја:
Случаен еден стил
Стил:
Мемо Влошки
Функција:
Самолепливи
Функција:
Декорација
Лепило Или Не:
Yes
Број На Модел На:
ry45
Магнетизам:
No

Поврзани производи