LMID Соларни Светилки Шарени Пеперутка Гарланд Самовила Luces Водоотпорен Божиќ Отворено Градина Соларна LED Декорација Светлина
Ново - 20 %

LMID Соларни Светилки Шарени Пеперутка Гарланд Самовила Luces Водоотпорен Божиќ Отворено Градина Соларна LED Декорација Светлина

Залиха
DEN 744.00
DEN 595.00
Износот:


LMID Соларни Светилки Шарени Пеперутка гарланд самовила luces Водоотпорен Божиќ Отворено Градина соларна led декорација светлина
1. Соларни Светилки C onvert сончевата енергија во електрична енергија и се чуваат во батеријата ;
2. Соларен погон панел е стоеше од страна на градинарски скок;
3. Со MODE/НА Моќ/ИСКЛУЧУВАЊЕ S вештерки ;
4. За Внатрешна/Надворешна Градина/Двор/Портата/тремот/Празник Декорација;
Точка Име
Соларни Светилки
Должината/Led Диоди
4.8 M/20 LEDs 6 M/30 LEDS
Водечките Жица
1.8 M
Должина Помеѓу 2 Светилки
0.15 М
Начини
8 Начини
Обликот
Пеперутка String
Водоотпорен
Отворено Водоотпорен
Occassion
Празник/надворешна Декорација Осветлување
Соларни светилки
1 x Соларен Панел со став ;
1 x Сончевата Светлина String ;

Декларираните карактеристики

Wattage:
15.7FT 20LEDS, 19.6FT 30LEDS
Извор На Енергија:
Сончевиот
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
PC
Гаранција:
12month
Број На Модел На:
Соларни Светилки
Карактеристики:
Соларни Светилки
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,RoHS,FCC,CE
Стил:
Новина
Заштита Ниво:
IP65
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
6V
База Тип:
2G7
Е dimmable:
No
Бренд Име:
Lmid
Точка име :
Соларни Светилки
боја:
Бела/Топло Бела/Сино/Шарени
Батеријата:
1.2 V ААА Ni-МЗ 600mAh
Соларен Панел:
2V 100MA
Водоотпорен:
ip65 водоотпорен
Функција 1:
соларна светилка за отворен
Функцијата 2:
соларна светилка за во градина декорација
Функција 3:
соларна светилка за отворен градина
Функцијата 4:
led соларна светилка
Функцијата 5:
соларни светилки за во градина водоотпорен отворен осветлување

Поврзани производи