Cikini Сомот Бикини Поставите 2018 Жените Костим За Капење Monokini Bodysuit Пливање Одговараат На Костими За Капење Пливаат Оглавник Плажа Бански
Ново - 18 %

Cikini Сомот Бикини Поставите 2018 Жените Костим За Капење Monokini Bodysuit Пливање Одговараат На Костими За Капење Пливаат

Залиха
DEN 667.20
DEN 547.00
Износот:


НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА :
ДОПИР на фотографиите подолу за да се направи вашите нарачки .
Цел Совети :
Тука е најдобар избор за дистрибутерите, препродавач или Ebayers, совршен цена за промет на големо.
Нашите предности : Брод во рок од 3 дена по уплатата.
#1. Facotry директна продажба, НЕ дистрибутер;
#2. Внимателно проверете пред превозот надвор;
#3. Брз одговор на вашите прашања.
Ве молиме прочитајте ја големината на табелата подолу се пред да остварите вашата цел. ви благодариме.
Прилагодлива должина на рамо ремени.
Подолу се Вистински Фотографии ние го зеде со нашите сопствени производи. Други продавачи може да не им биде дозволено да ги користите без наша дозвола. Ви благодариме.
Повеќе Препорака :
Ако ви треба T String Дното , ве молиме кликнете подолу на фотографиите да нарачате од нов објект.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Lycra,Најлон,Полиестер,
Поддршка Тип:
жица за слободни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
VL03
Бренд Име:
cikini
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината

Поврзани производи