Бесплатен превозот high times 10X25 HD Сите-оптички зелена филм водоотпорен двоглед телескоп за туризам двоглед топла продажба

Бесплатен превозот high times 10X25 HD Сите-оптички зелена филм водоотпорен двоглед телескоп за туризам двоглед топла продажба

Залиха
DEN 1727.04
Износот:


Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Исто така, Ние ќе ја напушти истата повратни информации за вас
.Не гледате сонцето со овој бинокуларна или дури и со голо око.5 m
Слој Тип
Целосно Мулти-обложени
Тежина (грами)
265
Големина
100x105x45
Вода/магла доказ
Жива вода
Големина на класа
компактен
Фокус систем
Центар
Призмата систем
Porro(BAK4)
Eyecups
свитка надолу
Се прилагодат на tripod
никој
Количина
50
Бруто Тежина(кг)
19. 14 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.4
Кутија Големина(mm)
635x350x280 Слика покажува
Многу важно
Гледање на сонце може да предизвика permanene око штета. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона 4.Сите цел ќе биде предаден во рок од ветената обработка на време(за работен ден-исклучува време на викендите и празниците) 2. ние ќе пишува "подарок или примерок" и соодветна вредност цена на фактурата да им помогне на купувачите се минимизираат или избегне давачки и плаќање,ве молиме оставете белешка во ред ако имате било каков предлог. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Бесплатен превозот high times 10 X25 HD Сите-оптички зелена филм водоотпорен двоглед телескоп за туризам двоглед топла продажба на Тема :
Зголемување
10x
Око ширина(ИПБ) (mm)
52-74
Поле на Гледање ([email protected]/[email protected] M)
324ft/108m
Око Олеснување (mm)
13
Излез Ученик, Дијаметар (mm)
2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние го цениме 5-ѕвезда позитивни повратни информации, Тоа е добро за нашиот долгорочен бизнис. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #.5
Резолуција На Оската(soa)
Окуларна Леќа, Дијаметар (mm)
16
Цел Леќа, Дијаметар (mm)
25
Затворете Фокус Растојание
2.

Декларираните карактеристики

Тип:
Двоглед
Бренд Име:
КОМЕТАТА
Број На Модел На:
TC02
Модел:
10x25
окулар:
15mm
Излез Ученик, Дијаметар (mm):
2.5
Обложување:
Целосно Мулти-обложени зелена филм
призма:
bak4
Големина:
100x105x45mm
Тежина (грами):
265g
Гледање На Далечина:
5m-5000 m(Ако времето е добра)
Име:
10X25 сите-оптички HD џеб porro двоглед телескоп

Поврзани производи