Нови Mens Jockstraps Jock Ремени Thongs G Стрингови Популарен Бренд TM Колекција Секси Mens долна облека Геј Моден Дизајн Пенисот Торбичка
Ново - 30 %

Нови Mens Jockstraps Jock Ремени Thongs G Стрингови Популарен Бренд TM Колекција Секси Mens долна облека Геј Моден Дизајн Пенисот

Залиха
DEN 319.68
DEN 224.00
Износот:


Нови Mens Jockstraps Jock Ремени Thongs G Стрингови Популарен Бренд ES Колекција Секси Mens долна облека Геј Моден Дизајн Пенисот Торбичка
Две големо изненадување
1 : Ние сме вети дека ќе испрати стоката во рок од три дена.
2 : Ќе Добиете бесплатна мали специјален подарок со Кинески charcteristics ако купите Три парчиња или повеќе.
Напомена :
1,Ние соработуваме со пост канцеларија и тоа трае само околу 20-50 дена клиенти да добијат парцели.
2,сад клиентите можат да изберат epacket како превозот метод. Тоа трае само за 10-18 дена за да може да го добиете.
За Големина На :
S (23-28 )инчи (60см-71cm)
M(25 -30) инчи (65cm-76cm)
L(27-32) инчи (70cm-81cm)
XL(29-34)инчи(75см-86cm)
XXL (31-36) инчи (80-91cm)
Како да се цел
1.Изберете вкупната големина и боја
2.Пополнете ги купите пакет количество - 1 за 1pcs, 2 за 2 парчиња, 3 за 3pcs, 4 за 4pcs итн.
3.Оставете белешка или порака со ставка детали(код,големина,количество) и да ја плати
ако ги плати без leaveing детали или не feekback на нашите распрашува за е-пошта,пратката ќе биде во очекување на
Квалитет
Ние се обидуваме се потрудиме да ви понуди на највисок квалитет и по разумна цена.
Акции
Недостаток за некои одредени ставки ќе се случи повремено поради топла продаде. Би сакале да имаат разбирање за да се реши преку комуникација.
ПРЕВОЗОТ
Ние обезбедуваме international shipping(e Packet /Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ) воздухопловната со следење на број, околу .5– 10 дена (Кина Пост ќе биде побавно)
*Белешки
·Ве молиме да се чита над сите еснаф линија пред цел. Секое плаќање значи и прифаќање за тоа.
·Го ценат, ако може да остави ни повратни информации по добивањето на предмети. Повратните информации се важни за вистински продавачот.
·Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние веруваме дека било разлики може да се реши преку добра комуникација.
· Ние го НЕГУВА СЕКОЈ КУПУВАЧ. Ве молиме не двоумете се да не контактирате за било какви прашања. Ние ќе бидеме повеќе од среќни да присуствуваат на вас.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
G-Стрингови & Thongs
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Дише
Бренд Име:
PYONGRAINS
Материјал:
Најлон
Пораст Тип:
низок Пораст
Број На Модел На:
ТМ 0-12
За публиката:
Мажи
Функција:
Дише/Лесна/Антибактериски/Висока еластичност
категорија:
Облека & Додатоци машка Облека Underwears G-Стрингови & Thongs
Стил:
Секси/Неврзан/Мода/Фасцинантен/Сл лист
Време:
2015 година Нови
Име:
Секси Mens Долна Облека Геј Моден Дизајн Пенисот Торбичка
Специфична големина:
S/M/L/XL/XXL
боја:
Црна/бела/виолетови/црвени/розова/sky blue/зелена
Од каде:
Машка долна облека производители
Земја на потекло:
Кина

Поврзани производи