2017 Есен зима Нов Бран Sequin синџир Рамен Врвот на Капа За Жените се Чувствувале Широк Обод Fedora Шапка Laday Шешир Коцкар Врвот Шапка
Ново - 44 %

2017 Есен зима Нов Бран Sequin синџир Рамен Врвот на Капа За Жените се Чувствувале Широк Обод Fedora Шапка Laday Шешир Коцкар

Залиха
DEN 1297.44
DEN 727.00
Износот:


Ова е нашиот бренд -Toheliy
За да го создаде светот повеќето модерни женски брендови
Испрати во рок од 24 часа
големина : 56-58 CM
100% вистински фотографии :
Бидејќи на опрема за снимање, снимањето светлина, секој екран е различен, физички боја и фото бојата е малку поинаква

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Toheliy
Пол:
Жените
Материјал:
Волна
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Број На Модел На:
КИП-8095
Тип На Објект:
Fedoras
Тип На Објект:
Fedoras
обод шапка:
7cm
Шапка Висок:
11.5 cm
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.3kg (0.66lb.)
Пакет Големина:
14cm x 15cm x 15cm (5.51in x 5.91in x 5.91in)
одговараат сезони:
Есен и Зима.

Поврзани производи