ActhInK Нови Момчиња Флорални Свадба Одговараат На Европски Стил Цвет Момчиња Пролет Палто Јакна Одговараат На Децата Во Формалното Дипломирањето Вест Одговараат На
Ново - 35 %

ActhInK Нови Момчиња Флорални Свадба Одговараат На Европски Стил Цвет Момчиња Пролет Палто Јакна Одговараат На Децата Во Формалното

Залиха
DEN 2543.52
DEN 1653.00
Износот:


Acth In K Нови Момчиња Флорални Свадба Одговараат на Европски Стил Цвет Момчиња Пролет Палто Јакна Одговараат на Децата во Формалното Дипломирањето Вест Одговараат на ГОЛЕМИНАТА ВОВЕД Големина CN Големина Јакна Должина Панталони Должина Препорачува раст cm инчен cm инчен cm 3 T 7# 38 14.96 56 22.05 85-95 4 T 9# 41 16.14 и делови 61 24.02 95-105 5 T 11# 44 17.32 66 25.98 105-115 6 T 13# 47 18.50 71 27.95 115-125 8 T 15# 50 19.69 76 29.92 125-135 10 T 17# 54 21.26 81 31.89 135-145
Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење.
Топло добредојде за вашите намалувањето на превозот : )
Ако сакате да нарачате неколку парчиња или поголем број на овој костим, ве молиме запомнете да ни се јавите прво, па ние може да ви даде убаво попуст!
Ако сте незадоволни со тужбата која сте ја добиле : ( Не се сеќавам, исто така контактирате со нас на прво наместо само оставете ни страшно повратни информации. Ќе имаме убав решение за вас : )

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 8T, 10T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Момчиња
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
C100
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Бренд Име:
ActhInK
Тип На Објект:
Одговара
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Формално
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Погоден Висина:
95-150cm
is_customized:
Yes
Погоден за:
нежно момчиња
Сезоната:
есен зима пролет
Момчиња:
свадба одговараат на
Тип:
момчињата вест одговара
Стил:
Европски стил
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Години:
2018;2019

Поврзани производи