Топла Продажба Око трепките Животната средина 6D Свила Eyelash Црисс Крстот Дизајн Поединечните природни лажни трепки
Ново - 15 %

Топла Продажба Око трепките Животната средина 6D Свила Eyelash Црисс Крстот Дизајн Поединечните природни лажни трепки

Залиха
DEN 123.84
DEN 105.00
Износот:


Око трепките Животната средина 6 Ракети Свила Eyelash Црисс Крстот Дизајн Поединечните природни лажни трепки
Компанијата Воведе : Гуангжу Ѕвезди Бои Убавина Статии Co, Ltd. е модерна претпријатие специјализирана во изработка на eyelash. Нашата компанија е посветена на правење на такви производи како engrafting eyelash. перм eyelash, депилација восок и убавина tools. Инсистирајќи на принципот на "искреноста, професија и квалитетот" и преглед на споделување цел. Со клиентите, компанијата заработил висока доверба од домашни и странски клиенти. Ние сме искрено да се очекува да се воспостави пријателски кооперативен однос со клиентите. Детали За Производот
Име На Производ
Животната Средина 6 Ракети Свила Eyelash
Модел
XEC-002
Материјал
Синтетички Влакна, Свила
Боја
Црна
Должина
8мм, 10мм, 12mm
Грубост
Ø0.10
Обликот
C навивам
Styple
6 D Крстот Eyelash Продолжување
Пакување
Најголемиот дел во фах
Производот
ние ги доставуваме сите видови на добар квалитет eyelash проширување и лепак ,чиста, смена, сите алатки за eyelash
Квалитет
со професионални КК тим, сите производот се преку строга тестирани еден по еден пред превозот
Пакет
хартија пакет или според клиенти барање. Осигурување на безбедноста за вашите производи.
Испорака
ние ќе ги испрати сите стоката во рок од 1-2 работни дена по уплатата
Превозот
Курирската служба DHL .UPS-от. ЕМС. и FEDEX. кина пост . можете да ја прими стоката во рок од 3-5 дена, или 5-7days кога ние испорака на стоки
Гаранција
6 месеци -1 година за обезбедување на квалитет
Услуга
имаме најдобри продажбата на услугата тим со богато искуство ќе ги реши сите проблемот за вас
Примена На Метод
Физичките Ефекти
Најчесто поставувани ПРАШАЊА

Декларираните карактеристики

Навивам:
C
Дебелина:
0.10 mm
Должина:
8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Бренд Име:
ICONSIGN
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Големина:
3 lines
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Број На Модел На:
XEC-002
Количина:
3 Линии
Лажни Eyelashe Должина:
под 0.5 cm
Модел:
XEC-002
Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни трепки класификација:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelash Стил:
Дебели

Поврзани производи