Нови Токио Аниме Ghoul Т кошула, Бела Коса Кен Kaneki Cosplay Т-маица Мода Мажи Жени Tees
Ново - 16 %

Нови Токио Аниме Ghoul Т кошула, Бела Коса Кен Kaneki Cosplay Т-маица Мода Мажи Жени Tees

Залиха
DEN 959.52
DEN 806.00
Износот:


Нови Токио Аниме Ghoul Т кошула, Бела Коса Кен Kaneki Cosplay Т-маица Мода Мажи Жени Tees
Материјал : млеко влакна
Големина на табела (единица : cm 1inch=2.54 см)

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
NSOKING
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve

Поврзани производи