500 поставите Метал претходно биле вклучени за Облека Grommet Бележник Печат Кожа Занает Сребро 4mm 10мм 14mm, 20mm промет на Големо со Бесплатен превозот

500 поставите Метал претходно биле вклучени за Облека Grommet Бележник Печат Кожа Занает Сребро 4mm 10мм 14mm, 20mm промет на

Залиха
DEN 335.52
Износот:


Име : Метал претходно биле вклучени за Облека Grommet Бележник Печат Кожа Занает
Материјал : Железо
Количина : 500 поставите претходно биле вклучени
Боја : Сребрена
внатрешна
големина
надворешниот
големина
висина
150#
4mm
7.5 mm
4mm
200#
4.5 мм
8мм
4mm
300#
5mm
9mm
4mm
400#
6mm
10мм
4mm
600#
8мм
13mm
4mm
800#
10мм
15mm
4mm
1000#
12mm
20mm
4mm
1200#
14mm
22mm
4mm
1400#
17mm
25mm
4mm
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

Декларираните карактеристики

боја:
внатрешниот 4mm, внатрешниот 5mm, внатрешниот 6mm, внатрешниот 8мм, внатрешниот 10мм, внатрешниот 12mm, внатрешниот 14mm, внатрешниот 20mm
Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
232
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Големина:
4-20mm

Поврзани производи