18 Боја 2mm 1500pcs Кристално Стакло Spacer монистра, Soild Семе Мониста За Накит рачно изработени DIY BLSS02X
Ново - 5 %

18 Боја 2mm 1500pcs Кристално Стакло Spacer монистра, Soild Семе Мониста За Накит рачно изработени DIY BLSS02X

Залиха
DEN 57.12
DEN 54.00
Износот:


Производ Детали
18 Боја 2mm 1500pcs Кристално Стакло Spacer монистра, Soild чешка Семе Мониста За Накит рачно изработени DIY BLSS02 X
Материјал
Стакло
Големина
Прибл : 2mm
Дупка големина : 1mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
ќе choise
Количина
Ќе добиете 1500 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
BLUV02 X
Имајте на ум.
Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте со нас!.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Answer : ___________________________ NOTE : мин цел е $5,доколку помалку од $5,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет. (тоа ќе имаат следење на информации во кина)
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери,
offline плаќања (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
Beeroom
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Материјал:
Стакло
Објектот Тежина:
0.01g
Број На Модел На:
BLSS02X
боја:
мешани
Големина:
2mm
Технологија:
транспарентност
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
квалитет:
Врвот
Одговара:
Накит рачно изработени,DIY
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
2mm
Надворешниот Дијаметар:
2mm

Поврзани производи