Трговија на големо 925 sterling silver earring и pendant ѓердан за жените партија свадба накит постави висок квалитет на слатководни бисер
Ново - 73 %

Трговија на големо 925 sterling silver earring и pendant ѓердан за жените партија свадба накит постави висок квалитет на

Залиха
DEN 1387.20
DEN 374.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Гем Боја:
Бела, Розова, Виолетова
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
cpset011
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
Dainashi
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
бисер
Certificate Type:
CNAS
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бисер Вид:
слатководни бисер
Бисер Форма:
Semiround
Обетки Бисер Големина:
8-8.5 mm
Pendant Бисер Големина:
9-10мм
Материјал:
925 Sterling silver
Пакет:
OPP Вреќа Со Подарок Кутија
боја:
Бела,Розова, Виолетова
бисер површина:
Не Пропустот
Модел:
cpset011
погоден:
Жена, девојка, девојка

Поврзани производи