LUOTEEMI Мода Цвет Кубни Циркони Студ Обетки за Жените Цвет Свадба Обетки Бело Злато-Боја на Големо Jewlery
Ново - 50 %

LUOTEEMI Мода Цвет Кубни Циркони Студ Обетки за Жените Цвет Свадба Обетки Бело Злато-Боја на Големо Jewlery

Залиха
DEN 572.16
DEN 286.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Метална боја:
Родиум Позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
E-2015073123
Бренд Име:
LUOTEEMI
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
бело злато позлатен
Големина:
10.5mm*27mm
Тежина:
5.0g
позлата:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Матурска / Партија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост и женски
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Студ
Студ Обетки:
студ обетки-teemi

Поврзани производи