10M/32FT BNC DC Конектор Моќ на Аудио Видео AV Wire Кабел За видео надзор Камера
Ново - 20 %

10M/32FT BNC DC Конектор Моќ на Аудио Видео AV Wire Кабел За видео надзор Камера

Залиха
DEN 569.28
DEN 456.00
Износот:

Ние ќе го испрати предметот вратам на вас како е можно поскоро откако ќе го добие поправка направено . За царина проблем ,наредби ќе биде испратен како ПОДАРОК . Спецификација Должина : 10 M прибл. На води се тешки ко-axial верзии на речиси се имуни на индуктивен визија камери бара висока струја за нивните инфра-црвена illuminators.
Можеби ќе сакате | (ве Молиме кликнете на објектот е страница за тековната цена, ако подолу АД попуст цена истечен . (За мерење и сечење со рака, со Вкупна должина прифатени толеранција се плус или минус во рок од 10 CM) Боја : Црна Конектор : BNC и DC Количество Опишуваат објектот x 1 Парче (Забелешка : Предмети што не се со мало пакет. Ако објектот биле неисправни по испораката ,ќе мора до 14 дена за да го промените нова (со сите делови во добра состојба вклучува сите пакување ) . Повратни информации Вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој . Оваа метар камера кабел е пре-прекинат со BNC приклучок за видео сигнал. Тоа може да се користи за камери кои бараат до 2 засилувачи без кои страдаат од прекумерна volt се откажат.)
10 M/32 FT BNC DC Конектор Моќ на Аудио Видео AV Wire Кабел За видео надзор Камера
Опис 100% сосема нов и висок квалитет на производот Полесно за инсталација заштедите време и пари за Совршен за видео надзор за безбедност на апликацијата камера за во домот или во канцеларијата за внатрешна или надворешна кабел доаѓа premade со 5. Ние ќе плати еден начин се врати превозот цена од нас да ви за време на првата приемот месец ,инаку купувачот треба да се плати и превозот цена . Од безбедносни причини ,ние само брод цел да ја адресата која ќе се потврдува и со Зачувам .1 mm џек приклучок и приклучок за 12 V камера моќ.5 мм моќ конекции (машките на една страна, женските на друга) и BNC машки врски на секој крај. Ако најдете било какви проблеми со цел , само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство . Едноставно plug and play. Ако не примате нарачка во рок од 45 дена , ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации . Ние во голема мера го цениме вашата 5 Ѕвезди Позитивни Повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги .)
Купувачот Известување за Плаќање Ние прифаќаме Зачувам . пречки и не страдаат од прекумерна volt се откажат кога се користи со Ноќ . Нашата гаранција не ги покрива за кој било производ што се оштетени од страна на купувачот во ред работата .но, Русија и Бразил се малку бавно , можеби треба 20-90 дена . Со овие кабли нема потреба да се намали на жици.купувачите треба да се одговорни за било царински давачки или ДДВ се наплаќа . Ве молиме бидете советувани меѓународни време на испорака hightly зависи од вашата локална царина и пост услуга . Предмети ќе бидат спакувани во балон плик или хартиена кутија. Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција и тест секој производи пред пратката . Испорака Обично нарачки се испраќаат во рок од 3 работни дена ,ве молиме бидете сигурни да го напушти телефонски број . Повеќето наредби можат да пристигнат на 15-35 дена за сите земји од Кина пост .

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Gakaki
Приклучок Тип:
US
Тип На Објект:
Кабли
Број На Модел На:
A057BA
Големина:
10M
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Пакет на Квантитетот:
1 Парче
Должина:
10M

Поврзани производи