Автомобил на ретровизорот маска,авто ретровизор намали за Mazda 6 atenza 2014 2015 година,ABS хром,2pc/многу,бесплатен превозот
Ново - 25 %

Автомобил на ретровизорот маска,авто ретровизор намали за Mazda 6 atenza 2014 2015 година,ABS хром,2pc/многу,бесплатен превозот

Залиха
DEN 719.52
DEN 540.00
Износот:


2014-2015 2 парчиња/многу Ретровизор Трим Автомобил на ретровизорот Покритие За Mazda 6 Atenza Автомобил Стил Страна Калапи

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YT
Налепница Сместување:
Rearview Огледало
Име На Модел:
Mazda 6
Објектот Ширина:
5cm
Вид На Налепница:
Автомобил Светла
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
На Тоа Етикетата
Материјал Тип:
ABS
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Должина:
22cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
категорија:
Автомобил на ретровизорот залив
Материјал Тип:
abs хром

Поврзани производи