2018 Најновите Snak боја долго магнетни хривнија

2018 Најновите Snak боја долго магнетни хривнија

Залиха
DEN 105.60
Износот:


2018 Најновите Snak боја долго магнетни хривнија

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Магнет
Број На Модел На:
--
Пол:
љубителите'
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Чешка
Бренд Име:
zg
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Компатибилност:
--
Функција:
--
Должина:
38 CM

Поврзани производи