EMWESONGEAR Дух Мулти-функционални Худ Прозрачна Маска Шамија Воена Дише Маскирна Мрежа Multicam AOR1 EM6634
Ново - 10 %

EMWESONGEAR Дух Мулти-функционални Худ Прозрачна Маска Шамија Воена Дише Маскирна Мрежа Multicam AOR1 EM6634

Залиха
DEN 735.84
DEN 662.00
Износот:


1)Материјал : висок квалитет 86% полиестер 14% најлон, удобно и да дише.
2)Тежина : 0.1 кг.
3)Мултифункционален објект,може да се користи како neckerchief, headband, wristband, шамија, hairband, итн.
4)Черепот Имаат Светлосен.
1)Материјал : Висок квалитет 86% полиестер и 14% најлон,удобно и да дише.
1)Черепот Hve Прозрачна.
Emersongear е тактички серија бренд кој е посветен да го обезбеди geniune MULTICAM производи и wargame опрема. EMERSONGEAR официјалната продавница на Aliexpress ШТО WARGAME ОПРЕМА МОЖЕТЕ ДА ги ДОБИЕТЕ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА ?

Декларираните карактеристики

Сезоната:
Лето,Зима,Пролет,Есен
Бренд Име:
emersongear

Поврзани производи