Зајакнато Стакло допир switch панел и грло рамка, 2gang екран на допир панел и грло рамка,Топла продажба
Ново - 15 %

Зајакнато Стакло допир switch панел и грло рамка, 2gang екран на допир панел и грло рамка,Топла продажба

Залиха
DEN 485.76
DEN 413.00
Износот:

Име на производ 2gang екран на допир панел и грло рамка Панел Материјал 4mm зајакнато стакло панел Производ големина 86*157mm Користење На натпреварот со Кога 1pc 2gang допир се префрлат дел и 1pc штекер Remark1 употреба два ЕУ круг ѕид монтажа кутии, за да се инсталира Рем ark2 ве молиме да ми кажете, можете да изберете боја

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,LVD,CE
Број На Модел На:
M1
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Бренд Име:
bingoelec
Гаранција:
2years

Поврзани производи