Visisap Едноставна Тенка Азија Прстени за Жените кубни циркони Свадба прстен Бело Злато боја Прстен Мода Накит Dropshipping VSR144
Ново - 48 %

Visisap Едноставна Тенка Азија Прстени за Жените кубни циркони Свадба прстен Бело Злато боја Прстен Мода Накит Dropshipping

Залиха
DEN 170.40
DEN 89.00
Износот:


1 , почнавме во 2000 година ,производство на накит.
2, имаме Фабрика цена ,најниската профит.
3, Ние поддршка ре-проверува стока циркон материјал.
4, Ние снабдување накит да Jeweler целиот свет .
5, имаме исправа за патент и проверка на сертификатот.
Нашето производство главно се специјализираат во високо-одделение имитација на накит,вклучувајќи прстени,обетки,белегзии & накит, ѓердани и накит сетови и др. Со exquisit изработка,нашите производи се широко се извезува во Европа и Америка, Азија,Јужна Америка и целиот свет.
Секое барање, pls се чувствуваат слободни. Soonest одговор ќе биде даден рок од 12 часа.
1. Фабриката Предности
1) Конкурентна ЦенаФабрика Директни Цена
2) Еко-пријателскиНикел Слободни и да Доведе Слободни
3) Висок КвалитетВисокиот Крајот Материјали&Строги 3-пат кој Квалитет на Тестови
4) ОЕМ,ODM и примерок наредби се сите достапниСопствена Фабрика
5) Оригинални,Мода Трендовски Дизајнгрупа на одлични дизајнери доаѓаат од најпознатите водечките претпријатија
6) Стандард линија за производство,илјадници производи за изборот30 години богата производство искуство
2. Примерок Политика
Ќе треба да плаќаат за првиот примерок, ако сакате да се провери тоа и пари ќе бидат вратени кога масовно цел comfirmed.
3. Купувачот Читање
1) Pls се напомене дека цената во нашиот веб-сајт е само референтната цена и вистинските еден е предмет на нашата конечна comfirmation!
2) Секој проблем,барања и сугестии,pls контактирајте со нас слободно, ние би биде многу задоволен да биде на ваша страна.
4. По-продажбата на Услугата
1) Ако производите се eroded или погрешно направени со нас откако ќе ги добијат,ќе се компензира вас.
2) Препорачуваме да го топла нови дизајни за вашиот референца редовно.
5. Фабриката Посета
1) Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика е директно пред воспоставување на долгорочни деловни односи.
2) Ние многу би сакале да ви помогне книга на хотелот и ги собереш до од аеродромот,или железничка станица. Ве молиме да не информирате Ако имате било распоред во Кина.
3) Дизајни сакате ќе бидат подготвени однапред за вашиот избор.

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Visisap
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
5mm
Број На Модел На:
MSR144
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Метали Тип:
Злато Позлатен

Поврзани производи