3 големина топла продажба Исламската ѕид налепница дома декор Муслимански /Аллах арапски дома благослови Отстранлив adesivo де parede
Ново - 24 %

3 големина топла продажба Исламската ѕид налепница дома декор Муслимански /Аллах арапски дома благослови Отстранлив adesivo

Залиха
DEN 116.64
DEN 89.00
Износот:


Производ Слика / Ефект Слика / Производ Големина / Заврши Големина
Ве Молиме Обрнете Внимание На Големината
S : 20*60
М : 90*30
L : 120*40
Слики За Повикување Само,Предмет На Нашите Производи Достапни

Декларираните карактеристики

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
3D Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
ZYVA-501-NA
Бренд Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
боја:
Црна
Соодветна употреба:
дома декор/детска соба оркестарот/дете подароци/свадба декорација/партијата декор
Соодветно место:
спалната соба/дневна соба/детска соба/училницата/office/ТВ ѕид
Функција:
креативни/fasion/популарна/прекрасна
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Шема:
Муслимански шема

Поврзани производи