TUNICA 2017 Нови Ретки Гроздобер UZI Пиштол Snapback Тато Шапка Капа Печатени Розова Бејзбол Капа Жени Мажи Бренд Хип Хоп Коски Машки Женски
Ново - 25 %

TUNICA 2017 Нови Ретки Гроздобер UZI Пиштол Snapback Тато Шапка Капа Печатени Розова Бејзбол Капа Жени Мажи Бренд Хип Хоп Коски

Залиха
DEN 287.52
DEN 216.00
Износот:


Плаќање 1) Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, и преведување преку банките. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме обратете се на http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html. 2)ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во Ali Express,ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел. Превозот 1)Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5days откако вашата уплата е целосно потврдена. 2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено за кина, воздухот mailpost) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Големина Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Бои Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Порака 1)Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги. Јас ќе обезбеди конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако нареди да оди наопаку, како што мислам дека сите проблеми ќе бидат решени по активна соработка и добра комуникација! 2)Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Безбол Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
TUNICA
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Писмо
Шапка Големина:
7 1/4,Една Големина
Број На Модел На:
P6
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Рака Тип:
прилагодлив
Тип:
бејзбол капа
Применливи Сезона:
пролет лето есен зима

Поврзани производи