Магијата Залак и се Врати ОРЕО колачиња - магија трикови,крупен,додаток,смешни, на големо, 20pcs/многу
Ново - 40 %

Магијата Залак и се Врати ОРЕО колачиња - магија трикови,крупен,додаток,смешни, на големо, 20pcs/многу

Залиха
DEN 1314.72
DEN 789.00
Износот:


Производ Ефект :
Волшебник извади парче на Орео.
Тој ја стави во устата и да земе залак.
Мал дел од ОРЕО беше јадат, дури и на чуствата на ОРЕО може да се види.
Потоа со силно удар, ОРЕО веднаш се врати!!
За купувачот Читање :

Декларираните карактеристики

Предупредување:
види discription
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
doo-wops
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Научат,Лесно Да Се Направи,Почетник,Професионални,Магионичари,Улица,Фаза
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Големина:
One Size
Број На Модел На:
IN
Тип:
Различни Проп
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)

Поврзани производи