50pcs 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 25мм стакло cabochon Круг Куполи Фото Печатење на Стакло направи snap алки накит
Ново - 5 %

50pcs 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 25мм стакло cabochon Круг Куполи Фото Печатење на Стакло направи snap алки накит

Залиха
DEN 139.20
DEN 132.00
Износот:


Дијаметар : 10мм/12mm/14mm/16mm/18mm/20mm/25мм стакло (само Слика Стакло Cabochon )
Облик : Тркалезна
Материјал : Стакло
Количина : 50pcs
Пакет : OPP Кеси as default. Кутии и други пакување е availble на барања
Добредојдовте на Godbless U продавница!
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден од 3 работни дена. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~7days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Дали имате минимум за бесплатен превозот од DHL?
О : за Повеќе од $200 ние ќе бесплатен превозот со DHL или други express!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : цел износ помалку од $5 ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нормално трае 20-40 дена за сад и Европа, 30~60 дена во други земји.
повеќе од $5 ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail/epacket нормално трае 15-20 дена за сад и Европа, 20~40 дена во други земји.
(ПС : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не следење на информации,така се повеќе од $5 е подобро )
П : Што треба да направам ако не го добиете пакетот?
A : Како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и кина пост воздух пошта е потребно долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме! Ако има преземено во текот 55 дена , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас.
П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
А : ве Молиме контактирајте со нас, прво преку aliexpress порака и испратете фотографија во 7 дена. Ние ќе се вратам на вас побрзо. Ние ќе го потврди вашиот проблем и наплата за вас во 3 работни дена.

Декларираните карактеристики

Објектот Дијаметар:
10MM, 12MM, 14MM, 16MM, 18MM, 20MM, 22MM, 25MM, 30MM
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MODESTLE M
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло

Поврзани производи