DoreenBeads Нерѓосувачки Челик Embellishments Наоди Цвет досадна сребрена боја Шупливи 5.1 cm(2)x 5.1 cm(2),Дебелина: 0.3 mm,10 Компјутери
Ново - 30 %

DoreenBeads Нерѓосувачки Челик Embellishments Наоди Цвет досадна сребрена боја Шупливи 5.1 cm(2)x 5.1 cm(2),Дебелина: 0.3 mm,10

Залиха
DEN 136.80
DEN 96.00
Износот:

Нерѓосувачки Челик Embellishments Наоди Цвет Сребрен Тон Шупливи 5.1 cm(2")x 5.1 cm(2"),Дебелина : 0.3 mm,10 Компјутери Материјал од Нерѓосувачки Челик(Олово и Никел Безбедно) Големина Приближно : 5.1 cm х5.1cm(2" x2")
Дупка големина : /
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Сребрен Тон Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не. B65986 Забелешка. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка се многу тенки. Дебелина : 0.3 mm.
-
За НАС
Започнавме нашиот накит снабдување бизнис во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. Со текот на времето одминуваше, имаме
нови, развиени во тим со повеќе од 400 вработени во Азија, Европа и Америка. И ние сме горди да се обезбеди Накит
да Клиенти од целиот свет.
Пакување Детали
Секоја цел е испратен надвор од Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Методи за плаќање
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е ценет од 5 ѕвезди на Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги! Ве молиме контактирајте со нас кога ќе се сретне со било каков проблем,
ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор ПРЕД да се јавите!
Ние сме чесни и одговорни продавачот и доверба нас, било несреќи ќе се реши!
ЗАШТЕДЕТЕ ПОВЕЌЕ ОД СТАН

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
B65986
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Накит Наоди И Компоненти
Објектот Тежина:
17g
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
DoreenBeads

Поврзани производи