Безжична Завеса ПИР Сензор за Движење Внатрешна Антена Infraid ПИР Детектор на Ниско-енергетски Коло Сензор 433MHz за Аларм Систем
Ново - 23 %

Безжична Завеса ПИР Сензор за Движење Внатрешна Антена Infraid ПИР Детектор на Ниско-енергетски Коло Сензор 433MHz за Аларм

Залиха
DEN 623.52
DEN 480.00
Износот:


Безжична Завеса ПИР Сензор за Движење Внатрешна Антена Infraid ПИР Детектор на Ниско-енергетски Коло Сензор 433 MHz за Аларм Систем
функција : таванот/врата/прозорец/завеса ПИР сензор Увезени сензори, инфрацрвена обработка на чип Надворешен адаптер : USB адаптер 110-220 V Режим на струја : ≤ 50u A Аларм струја : ≤ 20m A Откривање спектар : 8-12 метри / 110 степени Безжична растојание : 300 метри во отворен простор Безжична емитува фрекфенција : 433 MHZ (+ 75 KHZ) Школка материјал : ABS пластика
Температурата на работа : 80% или (без кондензација)
Пакетот Вклучува :
1 x Безжична Внатрешна Антена Завеса ПИР Сензор за Движење 433mhz)
Забелешка : ако не купи алармот уред од нашата продавница,ние не може да даде 100% гаранција дека сензор е компабибилен со вашиот уред. се надеваме на вашето разбирање за ова.
Имам други приклучоци за Домашен алармен Систем, како што се : ПИР Детектор на Движење, Врата/Прозорец Сензор, Гас Детектор, Детектор на Чад, Жичен Сирената, Безжични Сирената, Паника Buttom, Стаклото се Скрши Детектор, Далечински Управувач; Ако сакате да додадете повеќе fittnes на оваа цел, ве молиме да се провери мојата Ebay Продавница и Информации мене она што ви треба.пет други приклучоци за Домашен алармен Систем, како што се : ПИР Детектор на Движење, Врата/Прозорец Сензор, Гас Detecto r , Детектор на Чад, Жичен Сирената, Безжични Сирената, Паника Buttom, Стаклото се Скрши De

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
P817
Бренд Име:
Fuers
Батеријата:
2*ААА
кодот:
EV1527

Поврзани производи